“Masāžas studija” respektē katra indivīda, kurš apmeklē vietni, privātumu. Šī politika izklāsta informāciju, kuru “Masāžas studija” var iegūt un uzglabāt, kā arī veidu, kādā šī informācija var tikt lietota. Lūdzam turpmāko izlasiet rūpīgi, lai izprastu mūsu uzskatus un praksi attiecībā pret jūsu personas datiem un veidu, kādā mēs tos apstrādāsim.

1. Datu aizsardzība Mēs varam iegūt un pārstrādāt šādus datus par jums: Informāciju, kuru iesniedzat, aizpildot formas mūsu vietnē. Tas ietver informāciju, kas sniegta vietnes lietošanas laikā, lai lietotu mūsu vietni, parakstoties uz mūsu servisu, e-pasta ziņu materiāliem vai pieprasot tālākos pakalpojumus. Ja sazināsieties ar mums, tad mēs varam saglabāt informāciju par šo korespondenci.

2. IP adreses un sīkdatnes Dažos gadījumos mēs varam iegūt tādu informāciju par jums, kas nav personīgi identificējama. Šī veida informācijas piemēri ietver jūsu IP adresi, jūsu lietotās interneta pārlūkprogrammas veidu, jūsu lietotās datora operētājsistēmas veidu, un tīmekļa vietnes domēna, no kura pievienojāties mūsu vietnei vai reklāmai, nosaukumu. Šie ir statistikas dati par mūsu lietotāju pārlūkošanas rīcībām un modeļiem un nesaistās ar indivīdu. Šī paša iemesla dēļ brīdī, kad apskatāt vietni, mēs varam uzglabāt daļu informācijas par jūsu datoru. Šī informācija atradīsies “sīkdatnes” vai līdzīga faila veidā un palīdzēs daudzos veidos. Piemēram, sīkdatnes ļauj mums pielāgot tīmekļa vietni vai reklāmu, lai labāk to piemērotu jūsu interesēm un preferencēm. Lielākajā daļā interneta pārlūkprogrammu jūs varat izdzēst sīkdatnes no jūsu datora cietā diska, bloķēt visas sīkdatnes vai saņemt brīdinājumu pirms sīkdatne tiek uzglabāta.

3. Sīkdatņu izmantošana “Masāžas studija” tīmekļa vietnē var izmantot sīkdatnes un citas tehnoloģijas, tādas kā tīmekļa bāksignāli un pikseļu marķējumi. Sīkdatne ir informācijas rinda, kas satur tikai tekstu, ko mūsu tīmekļa serveris nosūta uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu uz jūsu datora cietā diska. Tas ļauj mūsu tīmekļa vietnei atcerēties, kas jūs esat, kad ir izveidota saikne starp tīmekļa serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu. Galvenais sīkdatnes mērķis ir identificēt lietotājus un ļaut mūsu tīmekļa serverim sniegt jums pielāgotas tīmekļa lapas, kā rezultātā “Masāžas studija” tīmekļa vietnes apmeklējums kļūst jums personīgāks un atbilstīgāks jūsu individuālajām vajadzībām. “Masāžas studija” un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos personas informāciju, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, programmas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas notiek, piemēram, atceroties informāciju, ko jūs iepriekš norādījāt tīmekļa veidlapā. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: Sesijas sīkdatnes: tās ir pagaidu sīkdatnes, kas saglabājas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā, līdz jūs dodaties prom no mūsu tīmekļa vietnes. Sīkdatne pazudīs, ja jūs nepiekļūstat vietnei kādu laiku. Paliekošās sīkdatnes: šāda veida sīkdatnes paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā ilgāku laiku. Šis laiks ir atkarīgs no izvēles, ko jūs pieņemat, uzstādot savu interneta pārlūkprogrammu. Paliekošās sīkdatnes ļauj nodot informāciju uz tīmekļa serveri katru reizi, kad kāds apmeklē vietni. Paliekošās sīkdatnes ir pazīstamas arī kā izsekojošās sīkdatnes. Šajās sīkdatnēs var glabāties, piemēram, bet ne tikai, Vietnes valodas iestatījumi, lai atcerētos nākamā apmeklējuma laikā izmantojamo Vietnes valodu.

4. Trešo personu sīkdatnes “Masāžas studija” var jebkurā laikā izmantot trešās personas – reklāmas sniedzējus, apmeklētāju plūsmas analītikas pakalpojumu sniedzējus un citus, lai nodrošinātu reklāmu un izsekotu mūsu komunikāciju ar Vietnes lietotāju. Trešās personas var izmantot sīkdatnes, lai izvērtētu reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas-reklāmas sniedzēji var vākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi.

5. Sīkdatņu atļaušana un bloķēšana Jūs varat atļaut vai bloķēt sīkdatnes, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Lūdzam skatīt savas pārlūkprogrammas instrukcijas lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Lūdzam ņemt vērā, ka noteiktas “Masāžas studija” tīmekļa vietnes īpašības nebūs pieejamas, ja sīkdatnes tiek bloķētas.

6. Saziņa ar mums, Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri un pieprasījumi attiecībā uz šo privātuma politiku, vai arī esat iesnieguši personas datus tīmekļa vietnē un vēlaties šo informāciju dzēst no mūsu datu bāzēm, lūdzam sazināties ar mums: “Masāžas studija”,
+371 29101307, anita@masazasstudija.eu.